Upřené zraky do monitoru, sluchátka na uších, partneři a děti probíhající okolo. A navíc suchý únor! V těchto extrémně náročných podmínkách proběhlo druhé setkání Představenstva IFMA CZ v tomto roce. A co bylo na programu? Například příprava volby členů Představenstva, nová redakční rada, Týden Facility Managementu 2021, workshopy, schůzky sekcí a další.

 

11 statečných

Abychom ochránili volební komisi od lístků potenciálně infikovaných COVID-19, proběhnou letošní volby členů Představenstva korespondenčním způsobem v režimu „per rollam“. Z celkem 14 došlých přihlášek zvolíme 11 členů, kteří se chopí kormidla naší asociace. A kandidátky se letos zaplnily opravdu kvalitními osobnostmi, volby budou napínavé. Těšíme se.

 

Co chytíme v síti

Začíná nám přibývat zajímavých témat, o něž se chceme podělit, a proto vzniká nová redakční rada. Jejím úkolem bude sbírat odborná témata, články, rozhovory a zajistit, aby se dostaly k vám v příjemné a čtivé formě. A vše půjde na web, sociální sítě nebo newslettery. Máte co říct? Napište nám.

 

Akademici a ostatní

Tak tohle byla trefa do černého. Nadšení, zápal a spousta nápadů. První ustavující schůzka členské Sekce FM akademiků byla opravdu intenzívní. Zúčastnilo se 9 zástupců našeho vysokého školství, kteří chtějí podpořit náš obor na univerzitách a víc propojit teorii s praxí. A to vše pod vedením našeho prezidenta Jirky Knapa. Jirko, díky, tohle byl skvělý nápad.

 

Nejdůležitější týden v roce

Nejdůležitější týden IFMA CZ bude opět na podzim. Ještě sice nevíme, jestli proběhne v online nebo offline formě, ale už víme, že jej ozdobíme mottem „Týden FM – inspirace pro zítřek“. Připravujeme nové logo, sbíráme náměty témat a přemýšlíme o termínu. A Vy přemýšlejte, která témata byste chtěli prezentovat.

 

Za měsíc se Vám ozveme