Členství

Výhody členství

Vzdělávání

Získáte přístup k odborným seminářům, článkům, které vám pomůžou s rozvojem. Pomáháme i na školách studentům najít uplatnění v našem oboru. Podporujeme akademickou sekci v její činnosti.

Inspirace

Pravidelně se potkáváme v několika sekcích, kde si vyměňujeme znalosti a zkušenosti z oboru. Vyhlašujeme ceny pro nejlepší projekty, osobnosti, odborné práce, studentské práce i objevy roku.

Networking

Několikrát do roka pořádáme FM Tour – exkurze do objektů, kam se jen tak nedostanete. Nejvíc se všichni těšíme na podzim, kdy se všichni potkáváme na konferenci Týden FM.

Propagace

Kdo chce, aby o něm obor Facility managementu věděl, nesmí v IFMA chybět. Je to nejlepší způsob, jak přesně cílit svoji propagaci.

Slevy

Členové IFMA mají slevy na akce pořádané naší asociací i partnerskými organizacemi. Slevy lze získat i na vybrané semináře, vzdělávací akce. Navíc časopis FM Journal zdarma.

Společně lepší

Společně rozvíjíme obor Facility managementu. Vytvořili jsme sekci konzultantů, která je zdrojem know-how v našem oboru. Pokud si nevíte rady, najdeme vám pomoc.

Časopis zdarma

Přístup k česko-slovenskému i americkému časopisu FM Journal zdarma.

Přístup na akce

Zvýhodněné vstupné na akce IFMA a akce partnerských organizací

Know-how

Jednoduchý přístup k odborným znalostem a zkušenostem.

Typy členství


*Výše poplatku na 1 rok (resp. 12 měsíců) – platné pro rok 2023

Typ členství/partnerství

Individuální/fyzická osoba – 4.976,- Kč
Student – 226,- Kč
Senior/důchodce – 2.262,- Kč

Firemní/právnická osoba

Úroveň BRONZ – 27.500,- Kč
Úroveň SILVER – 55.000,- Kč
Úroveň GOLD – 110.000,- Kč

{

IFMA je skvělé místo pro networking. Díky akcím pořádaným IFMA jsem jednoduše získal spoustu kontaktů na odborníky i zákazníky v oboru FM.

Jiří Knap
FM profesionál
{

Vzdělávání a zkušenosti jsou pro rozvoj klíčové. Když máte okolo sebe odborníky v oboru FM, rychleji a přesněji dosahujete na strategické i operativní cíle.

Aleš Pék
Vedoucí technického odboru - Univerzita Pardubice
{

Díky členství v IFMA jsem získal okamžitý přístup ke znalostem, které bych jinak složitě zjišťoval. Ušetřilo mi to spoustu času i peněz.

Tomáš Michna
Facility Manager

Chcete okamžitě vědět o novém podcastu a nebo Vás zajímají novinky ze světa facilitity managementu?