Odborných kurzů a seminářů ve facility managementu není nikdy dost. Nenechte si proto ujít dva nové webináře, které na podzim chystá společnost FM Institute, oficiální partner IFMA CZ pro vzdělávání. 

S oborem facility managementu se teprve seznamujete? Chcete získat větší přehled o FM službách, platných standardech a normách? Pak pro vás máme webinář na téma Základy facility managementu“, který proběhne ve středu 22. září pod vedením Ing. Ondřeje Štrupa, držitele nejvyššího celosvětového ocenění facility manažera – titulem IFMA Fellow.

Chcete více nahlédnout pod pokličku CAFM systémům? V tom případě vás bude určitě zajímat webinář CAFM jako podpora Facility manažera“, který se uskuteční o dva týdny později v úterý 5. října a který je navíc pro všechny členy IFMA zcela zdarma.

Více informací naleznete na našich stránkách zde: WEBINÁŘE

 

FM Institute

O společnosti FM Institute

Jádrem činnosti FM Institute je především vzdělávání odborníků z FM praxe, a to jak na straně klientů z nejrůznějších sektorů, tak na straně předních poskytovatelů FM služeb. FM Institute proškolil několik set odborníků z praxe z desítek předních společností na trhu.
Je jedinou vzdělávací institucí v České republice, která trvale získává akreditaci na vzdělávání manažerů v oblasti facility managementu. Tato akreditace ji opravňuje vyučovat a následně udělovat oficiální státní osvědčení o odbornosti manažer v tomto oboru.