Máme novou posilu! A to ne ledajakou! Tento telekomunikační obr v roce 2020 fúzoval se společností UPC, jako první operátor v ČR spustil éru neomezených dat a v Karlových Varech předvedl první holografický hovor v síti 5G. A pokud jste byli na Týdnu Facility managementu, mohli jste slyšet skvělou prezentaci o Internet of Things (IoT).

Kdo je to? Ano, hádáte správně – tou posilou je Vodafone.

Téma IoT je u nás v asociaci velmi živé. Vždy s očekáváním vyhlížím, jaké téma z této oblasti se objeví na setkání pracovních sekcí nebo na Týdnu Facility managementu. Proto jsem nadšený z toho, že se k nám Vodafone přidal“ říká Jiří Knap z asociace IFMA.

A Vodafone má rozhodně co říct. Vždyť jako jeden z prvních nainstaloval čidla sledující obsazení pracovních míst a na jejich základě se rozhodoval o budoucí strategii property managementu.  A nejen to. V listopadu na konferenci TFM ukázal, že to s IoT myslí opravdu vážně. Nevěříte? Přijďte na náš workshop o IoT pořádaný v druhém kvartálu letošního roku. Sledujte  naše akce, již brzy spustíme registraci. A jestli jste nedočkaví, mrkněte se na prezentaci Vodafone z TFM – Vodafone_IOT.