Pauza na kávu je vítanou příležitostí každého zaměstnance – nejen k relaxaci a dobití energie během pracovního dne. Kávový koutek je společenským místem, kde se zaměstnanci rádi scházejí, vyměňují si pracovní zkušenosti a společně přemýšlejí nad novými nápady. Dopřejte svým zaměstnancům prostor pro interakci a spolupráci, zvyšte produktivitu práce na pracovišti a dbejte na šíření pozitivní firemní kultury.

Nestlé Professional nabízí kompletní kávové řešení vhodné do firem a kanceláří – dodávku zrnkové kávy NESCAFÉ, plnoautomatického kávovaru i kávového koutku. A proč kávovar kupovat, když si ho můžete bezplatně pronajmout? Stačí splnit minimální množství odběru kávy a máte od nás i kompletní servis zdarma.

Chcete zaměstnancům každé ráno nabídnout silné espresso z čerstvě mleté zrnkové kávy? A po obědě jim dopřát i další mléčné nápoje či speciality? Stačí si vybrat z naší široké nabídky kávy a dalších produktů.

Přemýšlíte nad výběrem a chutí kávy a rádi byste otestovali kávovar v provozu? Vyzkoušejte kávovar na 1-3 měsíce, a to zcela bez závazků, pouze za nákup testovacího balíčku surovin. Naše kávovary jsou spolehlivé a snadno obsluhovatelné. Na první pohled oceníte elegantní a moderní design, se kterým si budete všichni okamžitě rozumět – jeho obsluha je intuitivní a celkově má uživatelsky velmi přívětivé vlastnosti.

Kávovar vám seřídíme, nastavíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Náš barista Jiří Čad vás zaškolí a nabídne odbornou pomoc. Díky spolehlivému kávovému řešení a kvalitní zrnkové kávě NESCAFÉ si vaši zaměstnanci vždy dopřejí prémiový kávový zážitek na pracovišti.

Neváhejte nás kontaktovat a poptejte kompletní kávové řešení do vaší kanceláře – rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem kávovaru vhodného do vaší firmy.

 

Michaela Šimčíková, Key Account Manager Nestlé Professional

Michaela.simcikova@cz.nestle.com

+420 724 420 975