OKIN Facility

OKIN FACILITY je nadnárodní poskytovatel datově řízených služeb v oblasti integrovaného facility managementu. Společnost byla založena v roce 1993 a působí ve střední Evropě (Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko a Ukrajina). Široký sortiment služeb je dodáván a monitorován pomocí inovativních softwarových programů a nástrojů IOT, které jsou vyvíjeny interně. Společnost má vlastní HelpDesk systém, který umožňuje stálou komunikaci s klienty. V oblasti technické správy vyvinula společnost OKIN FACILITY vlastní aplikaci DRIVE! což umožňuje nepřetržité sledování všech technických činností probíhajících v celé společnosti. OKIN FACILITY nepřetržitě zlepšuje kvalitu svých služeb a nabízí svým klientům unikátní know-how, které čerpá také z členství v mezinárodní alianci European Customer Synergy.

Evropské řešení pro náročné klienty

OKIN FACILITY je hrdým členem European Customer Synergy S.A. (ECS), která je leaderem evropského integrovaného facility managementu, společnosti s vice než 400 lokacemi ve 41 evropských zemích. ECS poskytuje vše – od standardního sortimentu kancelářských služeb až po integrovaný facility management. Díky místní odborné znalosti Evropy a technologií, vytváří ECS perfektně přizpůsobený balíček pro svoje klienty po celé Evropě.

ECS dosáhla vytvoření mezinárodního standardu, zaručující klid zákazníka, nejvyšší kvalitu a zlepšování hodnot. Mezinárodní profil ECS prostřednictvím sdílení znalostí a osvědčených postupů, umožňuje ECS zvládnout i ty nejsložitější portfolia.

Klienti ECS se starají o svůj business – ECS se stará o jejich budovy, nabízí komplexní řešení pro jejich lokální úspěchy.