Časopis zdarma
přístup k česko-slovenskému i americkému odbornému časopisu FM Journal zdarma
Chci se stát členem
Přístup na akce
zvýhodněné vstupné na akce IFMA a akce partnerských organizací
chci se stát členem
Know-how
jednoduchý přístup k odborným znalostem a zkušenostem
chci se stát členem
Previous
Next
Výhody členství

VZDĚLÁVÁNÍ

Získáte přístup k odborným seminářům, článkům, které vám pomůžou s rozvojem. Pomáháme i na školách studentům najít uplatnění v našem oboru. Podporujeme akademickou sekci v její činnosti.

INSPIRACE

Pravidelně se potkáváme v několika sekcích, kde si vyměňujeme znalosti a zkušenosti z oboru. Vyhlašujeme ceny pro nejlepší projekty, osobnosti, odborné práce, studentské práce i objevy roku.

NETWORKING

Několikrát do roka pořádáme FM Tour – exkurze do objektů, kam se jen tak nedostanete. Nejvíc se všichni těšíme na podzim, kdy se všichni potkáváme na konferenci Týden FM.

PROPAGACE

Kdo chce, aby o něm obor Facility managementu věděl, nesmí v IFMA chybět. Je to nejlepší způsob, jak přesně cílit svoji propagaci.

SLEVY

Členové IFMA mají slevy na akce pořádané naší asociací i partnerskými organizacemi. Slevy lze získat i na vybrané semináře, vzdělávací akce. Navíc časopis FM Journal zdarma.

SPOLEČNĚ LEPŠÍ

Společně rozvíjíme obor Facility managementu. Vytvořili jsme sekci konzultantů, která je zdrojem know-how v našem oboru. Pokud si nevíte rady, najdeme vám pomoc.

Přihlášení k newsletteru Ifma.cz