Registrace FM Awards

Registrujte se do prestižních cen

FM Awards


Chcete okamžitě vědět o novém podcastu a nebo Vás zajímají novinky ze světa facilitity managementu?

Vzdělávání

Získáte přístup k odborným seminářům, článkům, které vám pomůžou s rozvojem. Pomáháme i na školách studentům najít uplatnění v našem oboru. Podporujeme akademickou sekci v její činnosti.

Inspirace

Pravidelně se potkáváme v několika sekcích, kde si vyměňujeme znalosti a zkušenosti z oboru. Vyhlašujeme ceny pro nejlepší projekty, osobnosti, odborné práce, studentské práce i objevy roku.

Networking

Několikrát do roka pořádáme FM Tour – exkurze do objektů, kam se jen tak nedostanete. Nejvíc se všichni těšíme na podzim, kdy se všichni potkáváme na konferenci Týden FM.

Propagace

Kdo chce, aby o něm obor Facility managementu věděl, nesmí v IFMA chybět. Je to nejlepší způsob, jak přesně cílit svoji propagaci.

Slevy

Členové IFMA mají slevy na akce pořádané naší asociací i partnerskými organizacemi. Slevy lze získat i na vybrané semináře, vzdělávací akce. Navíc časopis FM Journal zdarma.

Společně lepší

Společně rozvíjíme obor Facility managementu. Vytvořili jsme sekci konzultantů, která je zdrojem know-how v našem oboru. Pokud si nevíte rady, najdeme vám pomoc.