TUV Banner TUV Banner
Týden Facility Managementu

Pardubice | 7. až 9. listopadu 2022
Praha | 10. listopadu 2022

...i Facility Management má své překážky

 Posledních pár let je Facility management na vzestupu. Nečekané události posledních let zásadním způsobem urychlily rozvoj v oblasti digitalizace, změny pracovního prostředí a změnili i náš pohled na údržbu budov. Inflační tlaky v ekonomice nás ženou k vyšší efektivitě. To jsou výzvy, kterým společně čelíme.

I Facility management má své překážky, přijďte na Týden Facility managementu a dozvíte se, jak tyto výzvy překonat.

Program konference

7. listopadu

Komentovaná prohlídka dostihového závodiště a zázemí Velké Pardubické

8. listopadu

Hlavní den konference
Vyhlášení FM Awards
Společenský večer
Career day pro studenty

poradenství IFMA

9. a 10. listopadu

Speciální workshopy z různých oblasti Facility managementu

Ročenka zdarma

Ke každé vstupence obdržíte ročenku Facility Managementu za rok 2022 v hodně 800 Kč zdarma. Podívejte se na video o loňské ročence…

Prezentace a FM Awards

Máte zajímavý projekt, odbornou nebo studentskou práci, který si zaslouží pozornost? Víte o někom, kdo se zasloužil o rozvoj Facility managementu nebo přišel s opravdu skvělým nápadem? Nominujte svého favorita do prestižní soutěže FM Awards. Vítěze vyhlásíme na společenském večeru.

Chcete se podělit o své znalosti a zkušenosti z oblasti FM? Máte zájem o placenou komerční prezentaci Vaší společnosti a produktů? Nabízíme vám možnost prezentace na hlavní den konference. Tak neváhejte, kapacita je omezená. Zaregistrujte se a my se Vám ozveme s instrukcemi.  

Kariéra pro studenty

Na letošní TFM dorazí studenti z technických univerzit z Prahy, Brna, Ostravy a samozřejmě i Pardubic. A protože mladých chytrých hlav není nikdy mnoho, připravili jsme pro ně kariérní den

Pokud jste firma, která shání mladé talenty z univerzit a chcete se prezentovat, zaregistrujte si místo pro váš stánek na hlavní den konference. Pozor – kapacita je omezená.

Kudy na konferenci

Možnosti ubytování

adresa, telefonní číslo, odkaz na web

adresa, telefonní číslo, email, odkaz na webové stránky