20. − 22. března 2019 bude spolupořádat nizozemská asociace IFMA konferenci WWP meets Facility for Furniture. Interaktivní workshopy, panelové diskuze, kreativní debaty.
To je World Workplace 2019. Po předchozích ročnících, které se konaly ve Stockholmu a Barceloně, bude letos hostitelským městem opět Amsterdam.
WWP Europe je originální vzdělávací a networkingová událost týkající se správy budov. Účastní se jí odborníci z celého světa. Vzniká tak skvělé místo pro objevování a sdílení zcela nových myšlenek a technologií. Účastníky čekají dva nabité dny plné různých přednášek, workshopů, panelových diskuzí a podobných inspirativních akcí. Kromě toho bude celá událost uzavřena prohlídkami zařízení, kde účastníci uvidí zákulisí některých speciálních projektů v Amsterdamu.
Akce vychází z potřeby institucí neustále získávat novou inspiraci a je organizována pod dohledem FMN. První Facility for Future se uskutečnila v lednu roku 2017. Díky výborným řečníkům z celého světa se stáva Facility for Future skvělým pomocníkem všech inovátorů a dalších lidí a firem, které se zabývají pracovním prostředí budoucnosti.

Hlavními řečníky WWP Europe 2019 budou:
– Niger Risner, Business speaker of the year
– Kate Vitasek, lektorka a architektka
– James Dearsley, zakladatel společnosti Uniss
– Nancy Rademaker, řečník

WWP ale není jen o poslouchání a získávání poznatků ale i o objevování a vytváření svých vlastních inovativních myšlenek.
Video o akci

Podrobný program celé konference najdete zde.

Nenechte si akci ujít?
Registrujte se na stránkách World Worplace Europe

Přihlášení k newsletteru Ifma.cz