Nevíte, jak na výběrová řízení ve Facility Managementu? Chybí Vám zkušenosti, jak postavit smlouvy, SLA? Chcete vědět, jak nejlépe řídit dodavatele přes výkon? Vše na jednom místě v Sekci FM konzultantů. My v IFMA CZ dáváme konzultanty na jedno místo, abyste si mohli vybrat tu nejlepší rybu v našem rybníce.

Témata jsme svázali k sobě, a tak se nebojte zeptat. Poradíme vám v:

  • Nastavení procesů ve FM
  • Organizaci výběrových řízení v soukromém i veřejném sektoru
  • Tvorbě smluv a SLA
  • Řízení dodavatelů a nastavení funkčního systému KPI
  • Nastavení IT a CAFM – softwarová podpora (GIS, CAD, BIM, IOT)
  • Energetice

 

Perpetum mobile

A jak to celé bude fungovat? IFMA CZ slouží jako primární databáze kontaktů na konzultanty a vzorových dokumentů volně k šíření. Pokud člen IFMA o to požádá, poskytneme kontakty na konzultanty – členy IFMA CZ.

Klient si vybere partnera pro konzultační činnost dle jeho potřeb. Z výstupů práce konzultantů sesbírá výstupy, které lze sdílet s dalšími členy IFMA CZ a ty zpátky poskytne klientům. A tak pořád dokola.

Přesně jak máme napsané v našem příběhu: V asociaci vytváříme inspirativní prostor, kde vše o Facility managementu najdete na jednom místě

 

 

Sekci povede Aleš Pék, vedoucí Technického odboru na Univerzitě Pardubice. Aleš je v IFMA CZ velmi aktivní a díky tomu, že pracuje v akademické sféře, může propojovat sekci konzultantů se sekci akademiků, která nám pomáhá dostávat do Facility managementu nové tváře. Alešovi blahopřejeme a celé sekci držíme palce, ať se práce daří!