TUV Banner TUV Banner

Nevíte, jak na výběrová řízení ve Facility Managementu? Chybí Vám zkušenosti, jak postavit smlouvy, SLA? Chcete vědět, jak nejlépe řídit dodavatele přes výkon? Vše na jednom místě v Sekci FM konzultantů. My v IFMA CZ dáváme konzultanty na jedno místo, abyste si mohli vybrat tu nejlepší rybu v našem rybníce.

Témata jsme svázali k sobě, a tak se nebojte zeptat. Poradíme vám v:

  • Nastavení procesů ve FM
  • Organizaci výběrových řízení v soukromém i veřejném sektoru
  • Tvorbě smluv a SLA
  • Řízení dodavatelů a nastavení funkčního systému KPI
  • Nastavení IT a CAFM – softwarová podpora (GIS, CAD, BIM, IOT)
  • Energetice

 

Perpetum mobile

A jak to celé bude fungovat? IFMA CZ slouží jako primární databáze kontaktů na konzultanty a vzorových dokumentů volně k šíření. Pokud člen IFMA o to požádá, poskytneme kontakty na konzultanty – členy IFMA CZ.

Klient si vybere partnera pro konzultační činnost dle jeho potřeb. Z výstupů práce konzultantů sesbírá výstupy, které lze sdílet s dalšími členy IFMA CZ a ty zpátky poskytne klientům. A tak pořád dokola.

Přesně jak máme napsané v našem příběhu: V asociaci vytváříme inspirativní prostor, kde vše o Facility managementu najdete na jednom místě

 

 

Sekci povede Aleš Pék, vedoucí Technického odboru na Univerzitě Pardubice. Aleš je v IFMA CZ velmi aktivní a díky tomu, že pracuje v akademické sféře, může propojovat sekci konzultantů se sekci akademiků, která nám pomáhá dostávat do Facility managementu nové tváře. Alešovi blahopřejeme a celé sekci držíme palce, ať se práce daří!