Již rok trvající omezení způsobená epidemií koronaviru ukázala, jak moc důležitý je obor facility managementu a jak komplexní obory FM představuje.
Poslední rok byl pro všechny v oboru FM hodně hektický a náročný. Na druhou stranu si ale mnoho společností a jejich top management uvědomilo, jak potřebné je mít dobrého facility manažera ve svém týmu.

Řešení problémů souvisejících s údržbou objektů, jejich provozem, ale i ochranou zaměstnanců je v době pandemie o to složitější.
IFMA jako oborová asociace, která je na trhu více než dvacet let, usiluje o vytváření moderního pracovního prostředí, o zlepšení kvality života lidí a také o zvyšování produktivity hlavních činností.

V asociaci vytváříme inspirativní prostor, kde vše o facility managementu najdete na jednom místě. Svoji energii vkládáme do vzdělávání a sdílení znalostí a zkušeností. Je pro nás klíčové rozšiřovat členskou základnu o odborníky i nadšence, kteří umí a chtějí poradit ostatním. Podporujeme vzájemnou komunikaci mezi členy naší asociace a veřejností,“ říká Ing. Jiří Knap, prezident IFMA.

Baví nás nové trendy a jsme ideálním místem pro jejich sdílení. Dělíme se o naše úspěchy i neúspěchy a rádi se z nich učíme. Nyní jsme připravili sérií videí věnovaných jednotlivým oborům facility managementu, ve kterých reflektujeme současnou situaci nejen u nás, ale i ve světě.

Prohlédněte si naši sérii Facility management v době pandemie, kde vysvětlujeme a objasňujeme aktuální témata moderního facility managementu.

Facility management v oblasti hotelnictví – Martin Kaleta

Facility management v gastro provozech – Zdeněk Březina

Facility management: Outsourcing nebo in-house? – Tomáš Michna

Máte zájem o další informace? Chcete se stát členem IFMA?

  Zvolte typ členství:

  Osobní informace:

  Inovace a implementace nových technologií – Martin Kaleta

  Lidské zdroje a facility management – Tomáš Polák

  Lidské zdroje a facility management – Miroslav Pergler

  Řízení a softwarové nástroje v oblasti facility managementu – Michaela Duchková

  Facility management: Údržba vnějších ploch a zeleně – Jana Malíková

   

  Pracovní prostředí: odpovědnost a udržitelnost – Dan Rubricius

  Facility management: Ostraha a bezpečnost – Petra Misterková, Jan Chodora

  Máte zájem o další informace? Chcete se stát členem IFMA?

   Zvolte typ členství:

   Osobní informace:

   Přihlášení k newsletteru Ifma.cz