• FM Institute připravuje na 23. 9. 2020 spuštění 24. běhu rekvalifikačního kurzu facility manažera. K 15. 7. 2020 je závazně zaregistrováno 20 posluchačů. K dispozici je ještě pár míst, ale jejich počet se rychle snižuje.
  • Pro ty, kteří nemají zájem o celou rekvalifikaci, je připraven zvýhodněný balíček 5 seminářů nazvaný „5 z 15“. Jak název napovídá, může si účastník vybrat 5 témat podle svého uvážení. Není tak vázán pevně stanoveným programem 5 dní, má možnost volit témata podle své potřeby.
  • Vzhledem ke stávající situaci s COVID-19 se FM Institute rozhodl nepořádat „Tradiční setkání absolventů rekvalifikačních kurzů“ v termínu před otevřením podzimního běhu (září 2020). Toto setkání je plánováno na začátek roku 2021 před otevřením 25. běhu rekvalifikačního kurzu. Registrace na tento 25. běh je již otevřena se slevou 15 % za včasnou registraci.
  • FM Institute v současnosti připravuje žádost o opětovné udělení akreditace na období 2021 – 2023. Vzhledem ke zkušenostem z minulých období a i vzhledem k podpoře, kterou získal od asociace IFMA CZ jako její vzdělávací platforma, předpokládáme její pozitivní vyřízení.
  • FM Institute připravuje krátké webináře (např. Jak zefektivnit správu majetku a interních služeb dne 28.7. dopoledne/odpoledne).
  • Na podzimní termín máme předjednaný dvoudenní kurz pro techniky interního prostředí, který lektoruje guru všech správců majetku Ing. Jiří Frýba. Jakmile bude termín ustanoven, bude zveřejněn jak v kalendáři IFMA CZ, tak i na www.fminstitute.cz.

Přihlášení k newsletteru Ifma.cz