Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Schůzka Sekce FM klientů

7 června @ 14:00 - 17:00

Nadcházející schůzka sekce klientů IFMA slibuje opět zajímavý a bohatý program, který vám přinese nové poznatky a příležitost ke sdílení osvědčených postupů v oblasti facility managementu.

Prvním bodem programu je prohlídka budovy nové radnice Prahy 12, která byla oceněna jako stavba roku 2022. Během této prohlídky budeme mít jedinečnou příležitost poznat hlavní architektonické prvky této výjimečné budovy. Odborný komentář přednesou hlavní architektka projektu, Jana Mastíková, a BIM manažerka Tereza Kadidlová ze společnosti LOXIA, a. s. Zároveň se seznámíme s využitím technologie BIM při realizaci tohoto projektu, což představuje důležitý aspekt moderního facility managementu.

Po prohlídce budovy následuje diskuzní blok na téma „Údržba zeleně„. Naším hostem bude paní Renata Votavová ze společnosti OFFICITY, s. r. o., která je odbornicí na údržbu zeleně. Diskuze nám poskytne příležitost prozkoumat aktuální trendy, inovace a výzvy spojené s péčí o zeleň ve veřejných prostorech. Bude to výborná příležitost k výměně zkušeností a sdílení osvědčených postupů v této oblasti.

Naše setkání bude provázet vedoucí sekce Zdeněk Březina, který je zároveň členem Představenstva IFMA CZ.

Těšíme se na vaši účast.

Podrobnosti

Datum:
7 června
Čas:
14:00 - 17:00

Pořadatel

IFMA CZ, z. s.

Místo konání

Bude upřesněno