Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konference Bezpečná škola – 6. ročník

21. 5. 2020

Upozornění od pořadatele:

Zatím stále rezervujeme prostory pro konání konference v původním termínu, jsme si však vědomi složité situace, která se navíc mění každým dnem.
Vývoj epidemie a s tím související opatření vlády nás vedly k jednání s pronajímatelem Konferenčního centra CITY o změně termínu konání konference (pravděpodobně říjnový termín).
O změnách Vás budeme včas informovat mailem a také na webových stránkách.

 

Dovolujeme si Vás pozvat na  již 6. ročník celostátní odborné konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020. Výhodné ceny poskytujeme do 31.12.2019.

Pro členy IFMA CZ zvýhodněné vstupné – v případě zájmu kontaktujte pro dispozice Milenu Machovou (milena.machova@ifma.cz, 606 302 637)

Na konferenci získáte informace k řešení aktuálních problémů, získáte přehled o nových technologiích a trendech v OBJEKTOVÉ a IT BEZPEČNOSTI, inspirujete se zkušenostmi kolegů nebo můžete sdílet i své vlastní poznatky. V této uspěchané době nabídne konference možnost zpomalit, zastavit se a vstřebat informace, poznat nové a důležité lidi osobně, nejen virtuálně. Na doprovodné výstavě umístěné přímo u přednáškového sálu si můžete prohlédnout nejnovější technologie vhodné pro školy a školská zařízení.

Veškeré detaily k akci:

Ing. Kateřina Borská
koordinátor konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2020
mascotte s.r.o.
———————————————————————–
e-mail:   k.borska@mascotte.cz   I   www.bezpecnaskola2020.cz

Podrobnosti

Datum:
21. 5. 2020

Pořadatel

Mascotte, s. r. o.

Místo konání

Konferenční centrum CITY
Na Strži 65/1702
Praha 4,
+ Google Mapa

Přihlášení k newsletteru Ifma.cz