Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Hospodaření s dešťovou vodou a její využívání je v Belgii povinné skoro ve všech regionech. Navíc mnohé budovy, i ty starší, jsou vybaveny systémem na zadržování dešťové vody. Ve stávajících aplikacích se voda používá většinou pouze pro zalévání zahrad. Úspora vody pouze při zalévání zahrady je ale zanedbatelná ve srovnání s používáním dešťové vody navíc i pro splachování toalet nebo pro sprchování.

Více informaci naleznete v přiloženém článku partnera asociace společnosti ASIO.

Partner asociace IFMA CZ – společnost Kimberly-Clark – si Vás dovoluje pozvat k návštěvě svého stánku v rámci mezinárodního veletrhu ISSA INTERCLEAN 2014 v Amsterdamu (RAI Convention Centre) ve dnech 6. – 9. května 2014.

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční snídani IFMA CZ, která je stále více oblíbeným místem schůzek všech nadšenců z oblasti FM a uskuteční se na obvyklém místě v Café Louvre, Národní 22, Praha 1 (nekuřácká část) a to ve středu 30. 4. 2014 od 8,00 do 10,00 hodin.

 

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

Vážení partneři a členové IFMA CZ,

dovolujeme si Vás pozvat na jednání Valné hromady IFMA CZ, které se uskuteční ve čtvrtek 3. dubna 2014 od 16. hod. v Kongresovém centru u Hájků, Na Florenci 29, Praha 1 (www.uhajku.cz).

Valné hromady se mohou zúčastnit pouze individuální členové asociace a nominované osoby za firemní partnery.

Asociace IFMA CZ si Vás dovoluje pozvat na diskusní panel Technický Facility management - prostředek efektivního provozu, který se uskuteční v rámci IBF - Mezinárodního stavebního veletrhu dne 24.4.2014 od 14,00 – 17,00 hodin na BVV, pavilon P, sál P3, Výstaviště 405/1, Brno. VSTUP VOLNÝ.

ŘÁDNÉ ZASEDÁNÍ VALNÉ HROMADY IFMA CZ, se uskuteční za pomoci společnosti CENTRA a. s., partnera asociace, společně s BC Freyova a. s. a za podpory HK ČR dne 18. dubna 2013 od 16 hod. v Budově Hospodářské komory ČR, Freyova 27, Praha 9 (Kongresový sál).

PŘIJĎTE URČITĚ!!!!!

Na valné hromadě budou členové asociace IFMA CZ volit nové složení představenstva (více informací naleznete níže včetně krátkých profilů jednotlivých kandidátů).

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.