Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

ifma rics

IFMA a RICS dospěli ke strategické spolupráci.

Nový postup ve strategické a dříve oznámené spolupráci mezi oběma asociacemi byl zveřejněn na asijské World Workplace v Dubaji. Nese název STRATEGICKÝ FACILITY MANAGEMENT.

Spolupráce je zasazena do rámce, jehož autorem je Dave Wilson, FRICS, IFMA Fellow, nastavuje holistický přístup k FM s využíváním strategických nejlepších příkladů z praxe Facility manažerů napříč celým světem.

Protože FM je více, než jenom správa majetku, je to zásadní metoda pro dosažení maximální hodnoty z vytvořeného prostředí a pracoviště a přináší environmentální efekty, které zvyšují produktivitu a ochranu zaměstnanců a spotřebitelů. Rámec byl společně vytvořen lídry a praktiky obou asociací. Jeho zásady jsou v plném souladu s množinou existujících a nových standardů ISO (řada 41000), je zajištěné, že rámec vyhovuje ISO standardům, jak konzistentními definicemi, tak všeobecné nejlepší praxi.

“Schopnost dosáhnout kompetitivních výhod prostřednictvím Strategického FM potáhne rychlou evoluci v našich dekádách.“ Říká Tony Tony Keane, IFMA Int. President.

"Globální Společenství FM může splynout následkem společného přístupu k informacím a globálním standardům, jako jsou nové ISO FM Management systémy, vydané koncem března.

" FM nelze účelově nebo jinak omezovat podle provozních činností. Existuje silné spojení mezi FM a firemními nemovitostmi, jakož i správou majetku, zejména ve vztahu k pořízení nemovitosti a jejímu celému životnímu cyklu.

Strategický FM tedy zahrnuje integraci činností Asset Mangementu, technického FM i Property Managementu, rozšířené o realitní činnosti spojené s financováním, riziky, pojištěním, legislativou, daněmi a dalšími aspekty realit.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.