Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Hospodaření s dešťovou vodou a její využívání je v Belgii povinné skoro ve všech regionech. Navíc mnohé budovy, i ty starší, jsou vybaveny systémem na zadržování dešťové vody. Ve stávajících aplikacích se voda používá většinou pouze pro zalévání zahrad. Úspora vody pouze při zalévání zahrady je ale zanedbatelná ve srovnání s používáním dešťové vody navíc i pro splachování toalet nebo pro sprchování.

Více informaci naleznete v přiloženém článku partnera asociace společnosti ASIO.

Partner asociace IFMA CZ – společnost Kimberly-Clark – si Vás dovoluje pozvat k návštěvě svého stánku v rámci mezinárodního veletrhu ISSA INTERCLEAN 2014 v Amsterdamu (RAI Convention Centre) ve dnech 6. – 9. května 2014.

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční snídani IFMA CZ, která je stále více oblíbeným místem schůzek všech nadšenců z oblasti FM a uskuteční se na obvyklém místě v Café Louvre, Národní 22, Praha 1 (nekuřácká část) a to ve středu 30. 4. 2014 od 8,00 do 10,00 hodin.

 

JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!

Vážení partneři a členové IFMA CZ,

dovolujeme si Vás pozvat na jednání Valné hromady IFMA CZ, které se uskuteční ve čtvrtek 3. dubna 2014 od 16. hod. v Kongresovém centru u Hájků, Na Florenci 29, Praha 1 (www.uhajku.cz).

Valné hromady se mohou zúčastnit pouze individuální členové asociace a nominované osoby za firemní partnery.

Asociace IFMA CZ si Vás dovoluje pozvat na diskusní panel Technický Facility management - prostředek efektivního provozu, který se uskuteční v rámci IBF - Mezinárodního stavebního veletrhu dne 24.4.2014 od 14,00 – 17,00 hodin na BVV, pavilon P, sál P3, Výstaviště 405/1, Brno. VSTUP VOLNÝ.

ŘÁDNÉ ZASEDÁNÍ VALNÉ HROMADY IFMA CZ, se uskuteční za pomoci společnosti CENTRA a. s., partnera asociace, společně s BC Freyova a. s. a za podpory HK ČR dne 18. dubna 2013 od 16 hod. v Budově Hospodářské komory ČR, Freyova 27, Praha 9 (Kongresový sál).

PŘIJĎTE URČITĚ!!!!!

Na valné hromadě budou členové asociace IFMA CZ volit nové složení představenstva (více informací naleznete níže včetně krátkých profilů jednotlivých kandidátů).

 

Vyhledat na webu