Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

IFMA CZ vyhlašuje XVII.. ročník veřejné neanonymní soutěže FM AWARDS 2018.

Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu. Všechny přihlášené projekty ve všech kategoriích posoudí odborná komise, složená z odborníků v oboru. 

Pro letošní rok je soutěž vyhlášena pro kategorie:

  1. Projekt roku
  2. Studentská práce roku 
  3. Odborná práce roku
  4. Osobnost roku
  5. Cena prezidenta IFMA.CZ 

Mimo tyto kategorie bude letos ještě vyhlášena Cena prezidenta IFMA CZ 2018 za význačný přínos oboru FM. Tuto cenu uděluje prezident asociace. 

Přihlášky do soutěže FM Awards 2018 jsou přijímány prostřednictvím online formuláře do pondělí 5. 11. 2018.

 

Přihlášky zaregistrované po tomto termínu nebudou do soutěže zařazeny.

 

Nominované projekty posuzuje odborná komise, před níž nominované subjekty musejí svou nominaci obhájit. Komise pak vybere nejlepší účastníky ve všech kategoriích. 

Osobní obhajoby soutěžících proběhnou pravděpodobně 12. 11. 2018 - bude upřesněno od 9,00 hodin. Místo zasedání komise bude sdělěno přihlášeným e-mailem. 

 

Podmínky a požadavky pro účast v soutěži:

Projekt roku 2018

Do soutěže mohou být přihlášeny projekty realizované v období od 1. září 2017 do 31. října 2018, nebo jejichž výstupy jsou hodnotitelné v tomto období. Do této kategorie může podat přihlášku fyzická nebo právnická osoba, která se podílela na realizaci a která je schopná dílo zdokumentovat a prezentovat před komisí.

Představenstvo předpokládá, že všechny nominované projekty v této kategorii budou představeny formou přednášky na mezinárodní konferenci. Anotaci přednášky a zařazení do programu provedou autoři ve spolupráci s komisí, či předem.  

Studentská práce roku 2018 
Do kategorie studentská práce může podat přihlášku student VOŠ nebo vysoké školy, který dokončil školní práci zabývající se problematikou Facility managementu a který tuto práci prezentoval v rámci svých školních aktivit a byla dokončena ve školním roce 2017-2018. Vítězná práce bude představena na mezinárodní konferenci TFM2018. 
Soutěž v této kategorii je omezena:
•    věkem 28 let (dovršeným v roce konání soutěže)
•    současně je podmínkou účasti studium nebo ukončení řádného bakalářského nebo magisterského stupně na VOŠ nebo vysoké škole (vyloučeny jsou doktorandské a vědecké stupně)

Odborná práce roku 2018
Tato kategorie je směrována na vědecky a odborně fundované projekty, publikace nebo studie, jež přinášejí inovační prvky do Facility managementu. Pořadatelé předpokládají, že v této kategorii se zúčastní předně doktorandi a vědečtí pracovníci bez omezení věku a dále projekty, které svým charakterem vybočují z kategorie Projekt roku (zejména dlouhodobou koncepčností, netradičním vnímáním oboru atd.).

Osobnost roku 2018 
Do kategorie osobnost roku může podat přihlášku každá fyzická osoba, která shromáždí veškeré potřebné podklady a získá souhlas s uveřejněním osobních údajů od navrhované osobnosti. Každá fyzická osoba může podat nominaci pouze na jednu osobnost.

Cena prezidenta

Tuto cenu uděluje prezident asociace za význačný teoretický či praktický přínos oboru FM. 

 

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.