Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na úspěšném pětidenním tréninku, který pro Vás nyní připravil Institute for International Research v partnerství s IFMA CZ: „FACILITY MANAGER S CERTIFIKÁTEM IIR“. Trénink se uskuteční ve dnech 3. – 7. prosince 2012 v Tréninkovém centru IIR v Praze.

V rámci domluvené partnerské spolupráce nabízíme všem členům IFMA CZ 15% slevu z účastnického poplatku (uvádějte prosím do přihlášky mailkód, který Vám sdělíme na vyžádání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Přijďte načerpat inspiraci pro optimalizaci Vašeho Facility managementu. Získáte komplexní pohled na Facility management zahrnující lidský faktor, organizaci, procesy, rozhodování a nástroje na podporu FM. Seznamíte se s možnými koncepcemi a strategiemi FM. Provedeme Vás krok za krokem procesem jeho zavádění v praxi, možnostech podpory růstu výkonnosti a optimalizace nákladů ve Vaší společnosti. Vyslechnete si, jaké by měl mít Facility manager kompetence a jaká by měla být jeho pozice ve společnosti. Diskutujte o možnostech a hranicích outsourcingu Facility managementu.

Do programu je zařazena exkurze do pražské energeticky úsporné administrativní budovy AMAZON COURT - Vítěz soutěže „Nejlepší z realit – „Best of Realty 2010“ v kategorii nová administrativní centra a vítěz mezinárodní soutěže Budova budoucnosti „MIPIM Architectural Review 2008“ v kategorii kancelářské budovy.

Po úspěšném absolvování tréninku obdržíte certifikát.

Více informací o akci naleznete zde.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.