Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Ing. Ondřej Štrup získal nejvyšší ocenění ve světě Facility manažerů, titul IFMA Fellow. Na závěrečné slavnostní večeři největší odborné konference Facility manažerů World Workplace dne 4.10.2013 v Convention Centre ve Philadelphii (USA) si slavnostně převzal toto ocenění z rukou Prezidenta IFMA pana Tony Keana, CAE a Chairmana této asociace pana Jona Sellera.

Spolu se třemi dalšími oceněnými Američany (Francis J. Kuhn, CFM, CFMJ, IFMA Fellow, Thomas L. Mitchell, Jr., CFM, CFMJ, IFMA Fellow a Curtis L. Slife, CFM, NCARB, AIA, IFMA Fellow) se zařadil mezi 97 takto vyznamenaných Facility manažerů. Toto ocenění bylo poprvé uděleno v roce 1992 a každý rok ho smí získat pouze 3 – 4 význační Facility manažeři na světě.

Toto ocenění uděluje speciálně ustanovená komise na základě přísných předem stanovených kritérií, které garantují prokazatelný přínos každého IFMA Fellow pro obor, pro jeho propagaci a šíření, pro jeho rozvoj a výuku. To, že se mezi takto oceněné zařadil poprvé představitel z bývalého východního bloku a předběhl mnohé západoevropské země je čest nejen pro něho samotného, ale je to i vysoké ocenění českého facility managementu. Nejprestižnější Asociace Facility manažerů na světě tak dává světu najevo, že i Česká republika patří do rozvinutého světa, že naši Facility manažeři patří ke světové špičce a že náš Facility management vnímají jako předvoj šíření tohoto oboru do dalších zemí střední a východní Evropy.

Tento signál však též zavazuje, že naše školy, univerzity, ale i veřejné instituce, ministerstva a naše vláda by již měla začít vnímat potenciál tohoto oboru pro naše hospodářství. Facility management může přinést nemalé úspory, může přinést zvýšení produktivity a v neposlední řadě zavést přehled do majetku, služeb a podpory každé společnosti. Vnímejme tento signál a začněme tento obor prosazovat do každodenní praxe. Je mezi námi jeden z mezinárodně uznávaných odborníků. Važme si toho a využijme to.

 


Zleva: John Seller (Chairman IFMA); Curtis L. Slife, CFM, NCARB, AIA, IFMA Fellow; Thomas L. Mitchell, Jr., CFM, CFMJ, IFMA Fellow; Ondřej Štrup (President IFMA CZ), IFMA Fellow; Francis J. Kuhn, CFM, CFMJ, IFMA Fellow a Tony Kean, CAE (President IFMA)
Více na: http://www.ifma.org/about/leadership-staff/fellows

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.