Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Kalendář akcí

Stáhnout jako iCal soubor
Implemetace Facility managementu do společnosti (vč. workshopu)
středa, 19 září 2018,  9:00 -  5:00
Zobrazení : 202
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt Ondřej Štrup, +420 602 226403

Tento kurz přímo navazuje na úvodní kurz, kde se seznámíte s obsahem a významem oboru vč. kmenové normy ISO 41001. Platnost této normy ISO 41001 "Facility management - Systémy řízení - Požadavky s návodem k použití" byla dne 3. 3. 2018  oficiálně potvrzena. Tato celosvětová norma sjednocuje systémy řízení správy majetku a podpůrných služeb ve všech typech společností (veřejných i komerčních).

Jednodenní kurz seznámí účastníky s postupem implementace facility managementu v souladu s "ISO 41012 - Facility managemenet - Pokyny pro strategické získávání a vypracování dohod". Tento díl normy řady ISO 41000 pojednává o způsobu optimalizace nebo implementace facility managementu do společností, které se chtějí ucházet o budoucí certifikaci podle ISO 41000. Připravte se již dnes na tuto certifikaci, seznamte se s principy a s případnými potřebami modifikací Vašeho systému řízení podpůrných služeb.

Řada ISO 41000 je koncipována jako podklad pro auditování systému řízení ve společnostech (obdobně jako ISO 9000, ISO 14000 atd.). Účastníci tohoto kurzu se proto mohou seznámit již dnes s principy, které budou v blízké době uplatňovány ve formě auditu systému řízení podpůrných služeb a správy majetku v jejich společnostech.

Lektorem kurzu je ing. Ondřej Štrup, který zastupoval ČR v přípravě této normy v komisi ISO/TC 267 (zastupuje ČR i v EU komisích CEN/TC 348 normy EN 15221). Seznámíte se tak nejen s obsahem, ale zejména s účely, které jsou v jednotlivých významech zapracovány.

Lektor: Ing. Ondřej Štrup, Mgr. Pavla Jasná

Místo sál Tribune, hotel Tristar, U Sluncové 14/71, 186 00 Praha 8 - Karlín
 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.