Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Letošní VIII. Týden Facility Managementu, který se uskutečnil ve dnech 10.-12.11.2008 v Praze, se nesl v duchu svého motto  „… NEVYŠLAPANÉ CESTY…“.

 

Pestrá přednášková část a workshop uskutečněné  v hotelu Olympik-Artemis byly zhodnocením dosavadních zkušeností facility managementu na území České republiky z předchozích let a dále výhledem do let budoucíchpředevším proto, že rok 2009 bude rokem jubilejním pro FM na scéně ČR.

Velký zájem a následné výborné hodnocení  zaznamenalo vystoupení zahraničního hosta paní Cathy Yang, ředitelky  v současné době nejvyšší budovy světa TaiPei 101, Taiwan. Přednáška byla na téma   Mrakodrap Taipei 101 a Facility Management.

 

Účastníci TFM rovněž hodnotili kladně oborově přínosnou exkurzi do multifunkčního areálu Eden v  pražských Vršovicích.

Vrcholem TFM byl slavnostní večer v Kaiserštejnském paláci spojený tak jako každoročně s  vyhlášením FM AWARDS.

 

Cenu v kategorii Projekt roku v oblasti facility managementu 2008 získala  společnostISS Facility Services s.r.o. za  projekt: Hewlett Packard, IFS (Integrated Facility Services)

Cena je udělena za mezinárodní realizaci rozsáhlého projektu v celkem 50 zemích, kterým se podařilo zavést standardizaci služeb facility managementu v pobočkách Hewlett Packard na celém světě, a to i za cenu rozsáhlých lokálních odchylek.

Porota ocenila rovněž výjimečnost tohoto projektu.

 

Nominace do soutěže na osobnost FM roku 2008, ani cena v této kategorii nebyly uděleny.

 

Cenu v kategorii Studentská práce roku 2008 v oblasti facility managementu byla udělena  Martinu Kaletovi  za studentskou práci:Analýza stavby z pohledu efektivního využití moderních technologií úspor energií.

Cena je udělena za komplexnost a obsáhlost práce, za ukázku návodu rychlého, zjednodušeného výpočtu, ale rovněž za rozsáhlou teoretickou část mapující oblast energetiky.

Porota ocenila rovněž detailní zpracování jednoho konkrétního bytového projektu v Ostravě.

 

Odborníky z řad  FM potěšil nárůst zájmu mladé generace o studium FM na vysokých školách v ČR dokumentovaný i zaslanými studentskými pracemi do této soutěže a potvrzující přínosnost a opodstatněnost oboru FM  .

 

Ocenění IFMA CZ 2008  představenstvo IFMA CZ udělilo Tomáši Polákovi  za dlouhodobý přínos v oblasti facility managementu.

 

Tak jako v předchozích ročnících byl dán prostor pro sdílení zkušeností a poznatků z praxe, z toho je patrné, že VIII.TFM byl určen jednak pro členy IFMA CZ, ale také pro širokou odbornou veřejnost včetně manažerských profesí oboru FM.

 

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.