Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Letošní VIII. Týden Facility Managementu, který se uskutečnil ve dnech 10.-12.11.2008 v Praze, se nesl v duchu svého motto  „… NEVYŠLAPANÉ CESTY…“.

 

Pestrá přednášková část a workshop uskutečněné  v hotelu Olympik-Artemis byly zhodnocením dosavadních zkušeností facility managementu na území České republiky z předchozích let a dále výhledem do let budoucíchpředevším proto, že rok 2009 bude rokem jubilejním pro FM na scéně ČR.

Velký zájem a následné výborné hodnocení  zaznamenalo vystoupení zahraničního hosta paní Cathy Yang, ředitelky  v současné době nejvyšší budovy světa TaiPei 101, Taiwan. Přednáška byla na téma   Mrakodrap Taipei 101 a Facility Management.

 

Účastníci TFM rovněž hodnotili kladně oborově přínosnou exkurzi do multifunkčního areálu Eden v  pražských Vršovicích.

Vrcholem TFM byl slavnostní večer v Kaiserštejnském paláci spojený tak jako každoročně s  vyhlášením FM AWARDS.

 

Cenu v kategorii Projekt roku v oblasti facility managementu 2008 získala  společnostISS Facility Services s.r.o. za  projekt: Hewlett Packard, IFS (Integrated Facility Services)

Cena je udělena za mezinárodní realizaci rozsáhlého projektu v celkem 50 zemích, kterým se podařilo zavést standardizaci služeb facility managementu v pobočkách Hewlett Packard na celém světě, a to i za cenu rozsáhlých lokálních odchylek.

Porota ocenila rovněž výjimečnost tohoto projektu.

 

Nominace do soutěže na osobnost FM roku 2008, ani cena v této kategorii nebyly uděleny.

 

Cenu v kategorii Studentská práce roku 2008 v oblasti facility managementu byla udělena  Martinu Kaletovi  za studentskou práci:Analýza stavby z pohledu efektivního využití moderních technologií úspor energií.

Cena je udělena za komplexnost a obsáhlost práce, za ukázku návodu rychlého, zjednodušeného výpočtu, ale rovněž za rozsáhlou teoretickou část mapující oblast energetiky.

Porota ocenila rovněž detailní zpracování jednoho konkrétního bytového projektu v Ostravě.

 

Odborníky z řad  FM potěšil nárůst zájmu mladé generace o studium FM na vysokých školách v ČR dokumentovaný i zaslanými studentskými pracemi do této soutěže a potvrzující přínosnost a opodstatněnost oboru FM  .

 

Ocenění IFMA CZ 2008  představenstvo IFMA CZ udělilo Tomáši Polákovi  za dlouhodobý přínos v oblasti facility managementu.

 

Tak jako v předchozích ročnících byl dán prostor pro sdílení zkušeností a poznatků z praxe, z toho je patrné, že VIII.TFM byl určen jednak pro členy IFMA CZ, ale také pro širokou odbornou veřejnost včetně manažerských profesí oboru FM.

 

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Silver

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

st led 24, 2018 @08:00 - 10:00AM
Snídaně IFMA CZ
čt led 25, 2018 @17:00 -
Brněnský podvečer IFMA CZ
st úno 28, 2018 @09:00 - 02:00PM
Seminář "Jste v obraze? … legislativa, normy, technická řešení a voda"

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.