Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

IFMA CZ vyhlašuje XIII. ročník veřejné neanonymní soutěž FM AWARDS 2013. Cílem soutěže je podpořit nejlepší řešení a seznámit nejširší odbornou veřejnost s významnými projekty a osobnostmi v oboru Facility managementu.

Soutěž FM AWARDS 2013 je pro letošní rok vyhlášena pro kategorie:

  • Projekt roku 2013
  • Osobnost roku 2013
  • Studentská práce 2013
  • Odborná práce roku 2013

Podmínky a požadavky pro účast v soutěži:

Ve čtvrtek 31.3.2011 od 17:00 hodin proběhla v budově Microsoft, Vyskočilova 1461/2 a, Praha 4 valná hromada IFMA CZ  za účelem volby nového složení představenstva  asociace pro příští dva roky. 

 

Na valné hromadě byla na doporučení členů stávajícího představenstva donominována na  kandidátku Petra Gütterová, která bude mít v gesci PR a marketing.

 

Dále bylo představenstvo zvoleno ve složení tak, jak bylo původně nominováno:

 

Prezident: Ondřej Štrup
Viceprezident: Milan Hampl
Pokladník: Dan Krupanský
Tejemník: Klára Vincentová
Člen představenstva: Jan Talášek
Člen představenstva: Jiří Porteš
Členka představenstva: Petra Gütterová

 

 

Mezinárodní veletrh nejnovějších trendů bezpečnostní techniky, systémů a služeb FSDays 2013 (Prague Fire & Seucurity Days 2013), již tradičně pro obory FIRE&SECURITY, IT PROTECTION, SAFE TRAFFIC, RESCUE PRAGUE a INTELIGENTNÍ BYDLENÍ, se uskuteční ve dnech 17. – 21. 9. 2013 v PVA EXPO PRAHA opět souběžně se stavebním veletrhem FOR ARCH 2013.

Slovenská asociácia facility managementu SAFM organizuje v Bratislave v dňoch 11. - 13. júna 2013 v priestoroch novej budovy Slovenskej sporiteľne na Tomášikovej ul., druhý ročník konferencie

DNI FACILITY MANAGEMENTU SAFM - JÚN 2013

na téma FACILITY MANAGEMENT - CESTA K ZEFEKTÍVNENIU PROCESOV V ORGANIZÁCII

Program konferencie:

11.06.2013 utorok – Výlet na Červený kameň spojený s prednáškou

12.06.2013 streda – Konferencia

13.06.2013 štvrtok – Exkurzia - Príklad FM v praxi, s odborným výkladom

Viac informácií možete získať na stránkach Slovenskej asociácie facility managementu – www.safm.sk.

Členové asociace IFMA CZ mají slevu na vstupném. Pro více informací kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Tisková zpráva, IFMA CZ, 8.8.2014: Oživení trhu s komerčními nemovitostmi v první polovině letošního roku se začíná projevovat růstem oboru facility managementu. Podle prvních odhadů bude po pěti letech znatelného poklesu správa zázemí firem představovat opět až 4,5 procent HDP, což je v přepočtu až 175 miliard korun obratu.

Plavecké areály patří ke stavbám s vysokou energetickou náročností a podstatnou položkou jejich provozu jsou náklady na dodávku pitné vody. Níže uvedený případ je konkrétní ukázkou možného řešení snížení provozních nákladů. Celý článek naleznete v příloze.

Dovoluji si vás upozornit na devátý ročník konference Czech Infrastructure & PPP Forum 2012, který se uskuteční 2. a 3. října 2012 v Praze. Asociace IFMA CZ převzala záštitu nad akcí a nabízí svým členům slevu na vstupném.

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na úspěšném pětidenním tréninku, který pro Vás nyní připravil Institute for International Research v partnerství s IFMA CZ: „FACILITY MANAGER S CERTIFIKÁTEM IIR“. Trénink se uskuteční ve dnech 3. – 7. prosince 2012 v Tréninkovém centru IIR v Praze.

Dovolujeme si Vás pozvat na diskusní panel Udržitelné budovy - budoucnost v barvě zelené, který se uskuteční dne 18. září 2012 od 9.00 hod. v Malostranské besedě, Malostranské náměstí 21, Praha 1, sál 1. patro.

Rádi bychom Vás pozvali na konferenci pořádanou odborným portálem www.tzb-info.czs názvemENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV 2013, která se uskuteční dne 8. listopadu 2012 na Masarykově koleji ČVUT, Thákurova 1, Praha 6.
 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.