Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

1.    Model Auditu Facility Managementu, přihlašuje Ing. Zuzana Holubová, PhD.
Disertační práce se zabývá problematikou auditu FM. Navrhuje „model Facility Management Auditu (FMA)“, který by měl představovat trhu postrádaný nástroj pro hodnocení efektivity FM. Těžištěm práce je nastavení a vytvoření modelu FMA. Nastavení modelu FMA obsahuje definice předmětu auditu a hodnotících kritérií auditu. Na základě nastavení modelu je vytvořen model FMA. Pro model FMA jsou definovány obecné požadavky na provádění auditu a poté je popsán samotný model FMA, který zahrnuje 13 částí.


2.    Systémové řízení pro zvýšení efektivnosti a kvality při implementaci zakázky v FM, přihlašuje Jana Malíková
Cílem práce „Systémové řízení pro zvýšení efektivnosti a kvality při implementaci zakázky v FM“ je přiblížit řešení jednotlivým zaměstnancům společnosti, při důrazu na kvalitu produktu, aby společnost, ve které pracují, zůstala konkurenceschopná. Každá zdravá firma chce být efektivnější a lepší a neustále hledá cesty, jak připravovat svým klientům nejkvalitnější služby.


3.    Facility management na portálu TZB-info, přihlašuje Topinfo s.r.o., provozovatel internetového portálu TZB-info.cz
Facility management je odborná část internetového portálu TZB-info, největšího stavebního portálu v ČR a SR a recenzovaného periodika dle seznamu Rady pro výzkum a inovace Úřadu vlády ČR. TZB-info ideálně vyhovuje FM jako interdisciplinárnímu oboru, zároveň je internetové prostředí ideální pro propojení informací. Informace jsou přístupné trvale a zcela zdarma. TZB-info je jediným odborným portálem a médiem, které24 se FM věnuje v tomto rozsahu. Více než 500 000 návštěv/měsíc na TZB-info znamená pro FM významnou mediální podporu mezi odbornou i laickou stavební veřejností.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.