Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Název odborné práce: Facility management v technické správě a údržbě budov

Autoři: doc. Ing. František Kuda, CSc., Ing. Eva Beránková, doc. Ing. Václav Beran, DrSc., doc. Ing. Dana Měšťanová, CSc., Ing. Jiří Karásek, Ph.D., Jan Talášek

Anotace: Publikace má celkem 266 číslovaných stran. Výkon technické správy a údržby budov by měl představovat soustavnou a důslednou péči spojenou se snahou překonat krátkodobá hlediska přístupů k těmto činnostem. Autoři byli vedeni snahou o vytvoření uceleného pohledu na ekonomiku technické správy majetku, a to nejen z hlediska teoretického, ale i praktického. Uvádí a popisuje, jak můžeme přístup facility managementu uplatnit v technické správě a údržbě. Pozornost klade zejména na tvrdé činnosti a uvádí způsoby, nástroje a postupy, kterými lze objekt efektivně provozovat. Provozní dokumentace, energetické aspekty, softwarové nástroje, pasportizace, udržitelný rozvoj a jiná zajímavá témata související s technickou správou a údržbou obsahuje tato publikace.

Název odborné práce: Facility management na portálu TZB–info.cz
www.tzb-info.cz/facility-management

Přihlašovatel: Topinfo s.r.o, portál TZB-info

Anotace: 13 let historie nezávislého portálu TZB-info přineslo velmi široké penzum odborných informací ze stavebnictví, úspor energií a technického zařízení budov včetně znalostní databáze z oboru údržby a správy budov. Ty se staly odrazovým můstkem pro nový obor portálu TZB-info Facility management. Denně jsou doplňovány o aktuální informace z oboru a rozšiřovány o recenzované články k jednotlivým oblastem zájmů oboru FM.
Cílem oboru FM na TZB-info je informační základna s provázáním informací tak, aby poskytoval možnosti profesního růstu pro pracovníky v oboru a zároveň byl praktickou pomůckou pro investory a majitele nemovitostí s informacemi co jim obor FM může nabídnout, v čem je pro ně prospěšný a na koho se mohou obrátit.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Silver

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

st led 24, 2018 @08:00 - 10:00AM
Snídaně IFMA CZ
čt led 25, 2018 @17:00 -
Brněnský podvečer IFMA CZ
st úno 28, 2018 @09:00 - 02:00PM
Seminář "Jste v obraze? … legislativa, normy, technická řešení a voda"

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.