Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Název odborné práce: Facility management v technické správě a údržbě budov

Autoři: doc. Ing. František Kuda, CSc., Ing. Eva Beránková, doc. Ing. Václav Beran, DrSc., doc. Ing. Dana Měšťanová, CSc., Ing. Jiří Karásek, Ph.D., Jan Talášek

Anotace: Publikace má celkem 266 číslovaných stran. Výkon technické správy a údržby budov by měl představovat soustavnou a důslednou péči spojenou se snahou překonat krátkodobá hlediska přístupů k těmto činnostem. Autoři byli vedeni snahou o vytvoření uceleného pohledu na ekonomiku technické správy majetku, a to nejen z hlediska teoretického, ale i praktického. Uvádí a popisuje, jak můžeme přístup facility managementu uplatnit v technické správě a údržbě. Pozornost klade zejména na tvrdé činnosti a uvádí způsoby, nástroje a postupy, kterými lze objekt efektivně provozovat. Provozní dokumentace, energetické aspekty, softwarové nástroje, pasportizace, udržitelný rozvoj a jiná zajímavá témata související s technickou správou a údržbou obsahuje tato publikace.

Název odborné práce: Facility management na portálu TZB–info.cz
www.tzb-info.cz/facility-management

Přihlašovatel: Topinfo s.r.o, portál TZB-info

Anotace: 13 let historie nezávislého portálu TZB-info přineslo velmi široké penzum odborných informací ze stavebnictví, úspor energií a technického zařízení budov včetně znalostní databáze z oboru údržby a správy budov. Ty se staly odrazovým můstkem pro nový obor portálu TZB-info Facility management. Denně jsou doplňovány o aktuální informace z oboru a rozšiřovány o recenzované články k jednotlivým oblastem zájmů oboru FM.
Cílem oboru FM na TZB-info je informační základna s provázáním informací tak, aby poskytoval možnosti profesního růstu pro pracovníky v oboru a zároveň byl praktickou pomůckou pro investory a majitele nemovitostí s informacemi co jim obor FM může nabídnout, v čem je pro ně prospěšný a na koho se mohou obrátit.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.