Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Jméno, příjmení a titul nominované osobnosti: Doc. Ing. Daniel Macek, Ph.D.

Pozice ve společnosti / funkce: docent
Společnost: Fakulta stavební, ČVUT v Praze

Anotace: Doc. Ing. Daniel Macek, Ph.D. je představitelem vědy a výzkumu, který se uplatnil v praxi. Aplikace Buildpass pro obnovu a údržbu objektů doplnila mezeru na trhu v oblasti Facility Managementu. Dalšími přínosy pro rozvoj a propagaci FM je jeho rozsáhlá přednášková činnost na různých vysokých školách, rekvalifikačních kurzech a seminářích.


Jméno, příjmení a titul nominované osobnosti: Ing. Jana Poláčková

Pozice ve společnosti / funkce: Výkonná manažerka útvaru Provozní služby, zodpovědná za rozvoj FM v ČSOB a.s.
Společnost: ČSOB, a.s.

Anotace: Jana Poláčková je význačnou představitelkou manažera FM v bankovním světě. Tento svět je charakteristický nejenom význačnými komerčními administrativními budovami, ale také firemní kulturou a ustálenými firemními procesy s malou fluktuací. Postavení FM, jako nástroje pro řízení podpůrných procesů v prostředí finanční instituce by bylo stále popelkou, bez takových osobností. Jejími hlavními obory zájmu jsou systémový přístup, efektivita, reinženýring a přeuspořádání firemních procesů, prosazování CAFM systémů a BIM metodiky. Svou činností v ČSOB, Komerční bance a opět v ČSOB prokázala své osobní nasazení zejména při integraci a nasazování CAFM Archibus a jeho integraci se systémem SAP/REM.

Jméno osobnosti:    doc. Ing. Pavel Svoboda, CSc.

Pozice ve společnosti / funkce:    vedoucí katedry Technologie staveb
Společnost:    ČVUT v Praze, Fakulta stavební

Anotace: Doc. Ing. Pavel Svoboda, CSc. je osobností, která přes svoji šíři záběru, tj. přes technologie výstavbových procesů, včetně BOZP ve stavebnictví a údržbě, lze považovat za osobnost, která si našla své místo v oblasti FM, které FM ze své pozice i v přípravě staveb významně prosazuje, vzhledem k významným dopadům na provoz a ekonomii jejich užívání a tím svým dílem pomáhá rozvoji Facility managementu v ČR. Jeho nominaci na Osobnost roku 2013 vnímáme jako minimální poděkování za úsilí, které po celá léta pro náš obor přinášel.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.