Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Jménem vedení TOP EXPO CZ a představenstva české pobočky pro Facility management IFMA CZ si Vás dovolujeme informovat o přípravě již 13. ročníku mezinárodní konference o Facility managementu TFM 2013, jejíž součástí bude seminář Energetika – VIZE 2020.

Seminář Energetika – VIZE 2020 je úvodní akcí týdne Facility managementu TFM 2013 pořádanou dne 11.11.2013, v  den vyhlášení výsledků celostátní soutěže Český Energetický a Ekologický Projekt.

Snižování energetické náročnosti staveb a zvyšování energetické účinnosti energetických zdrojů je problematika energetických a ekologických projektů, staveb a inovací stejně jako úsilím facility managementu pro efektivní užívání staveb. Záměrem semináře je dát společný prostor těmto tématům z hlediska hodnocení dosavadního období a zejména pohledu a podpory a dalšího vývoje v letech příštích. Společná akce IFMA CZ a TOP EXPO CZ bude rovněž příležitostí upozornit na synergie uvedených oborů.

Tímto si Vás dovolujeme vyzvat k aktivní účasti a zaslání návrhu anotace odborných přednášek a příspěvků pro tento seminář. Anotace přednášek a příspěvků prosím přihlašujte do formuláře na webu asociace IFMA CZ ZDE, případné dotazy směřujte na níže uvedené kontaktní údaje.

Za představenstvo IFMA CZ ve spolupráci s TOP EXPO CZ
Ing. Vladimír Svoboda
člen představenstva IFMA CZ pověřený přípravou programu konference
tel.: 602 515852, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Přílohy:
Stahnout tento soubor (Vyzva_Anotace_ENERGETIKA_TFM2013.pdf)Vyzva_Anotace_ENERGETIKA_TFM2013.pdf[ ]Gütterová Petra364 kB2 Stažení
 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.