Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

IFMA CZ podpořila mezinárodní humanitární organizaci ADRA, která působí ve více než 120 zemích a letos slaví 20 let své činnosti v ČR, částkou 16.000 Kč. Výtěžek z prodeje charitativních kalendářů „Pražské věže 2013“ ve výši 11.000 Kč byl předán na slavnostním večeru Týdne Facility managementu 2012 a zbylou částku 5.000 Kč věnovala humanitární organizaci ADRA přímo asociace IFMA CZ.

IFMA CZ letos poprvé podpořila humanitární organizaci ADRA, která působí ve více než 120 zemích a letos slaví 20 let své činnosti v ČR. „IFMA CZ jako zástupce Facility manažerů na našem trhu si uvědomila, že její poslání je i v pomoci potřebným. Proto jsme se spojili s profesionály ze společnosti ADRA a spolu s nimi jsme uspořádali naši první charitativní akci“, řekl o důvodu pomoci prezident IFMA CZ  Ing. Ondřej Štrup.

IFMA CZ zrealizovala v rámci XII. ročníku prestižní akce Týden Facility managementu 2012, konané ve dnech 12. – 16. listopadu 2012, prodej charitativního kalendáře „Pražské věže 2013“ a jeho výtěžek ve výši 11.000 Kč věnovala humanitární organizaci ADRA.

Finanční obnos předal prezident asociace IFMA CZ pan Ing. Ondřej Štrup panu Janu Bártovi, výkonnému řediteli humanitární organizace ADRA, při příležitosti slavnostního večera Týdne Facility managementu 2012, konaného dne 13. listopadu 2012 v Kaiserštejnském paláci.

Asociace IFMA CZ se rozhodla také přímo přispět a věnovala další finanční obnos ve výši 5.000 Kč. Celková částka, kterou asociace IFMA CZ předala humanitární organizaci ADRA, činí tedy 16.000 Kč.

 „Získané prostředky budou využity na podporu práce dobrovolníků vysílaných naší organizací k pravidelným návštěvám pacientů dlouhodobě hospitalizovaných v několika odděleních Fakultní nemocnice Univerzity Karlovy v Praze. Naši dobrovolníci znamenají pro některé pacienty často jediné propojení s okolním světem s možností sdílet a alespoň částečně mírnit jejich starosti,“ řekl na závěr večera Jan Bárta.

IFMA CZ děkuje společnostem M2C a PROMOTEAM za to, že bez nároku na honorář
poskytly podklady, zpracování a výrobu charitativního kalendáře.

O humanitární organizaci ADRA:
ADRA je mezinárodní humanitární organizace působící ve více než 120 zemích světa. ADRA pomáhá bezprostředně po přírodních katastrofách či válečných konfliktech, realizuje i dlouhodobé programy, jako je například podpora vzdělání, rozvoje zemědělství, zdravotnictví, podpora občanské společnosti. Důležitou součástí práce ADRA v ČR je dobrovolnictví. V této oblasti provozuje 10 center, v nichž vybírá, školí a vysílá dobrovolníky, kteří pomáhají seniorům a zdravotně postiženým v nemocnicích, centrech sociální péče, v dětských zařízeních atd. Práce dobrovolníků tvoří součást podpůrné péče o pacienty a klienty. V roce 2011 působilo ve zdravotnických zařízeních a zařízeních sociální péče více než 1600 dobrovolníků ve 27 městech, kteří ve prospěch pacientů věnovali celkem 87 082 hodin. Více informací o všech aktivitách naleznete na www.adra.cz.

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.