Přihlášení

Pro registrované členy IFMA

Odebírat novinkyReceive HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Dne 25. 2. 2015 proběhla tak jako každý měsíc pravidelná snídaně s členy, Partnery a přáteli naší asociace. Tentokrát se jí kromě zástupců vedení a představenstva zúčastnili zástupci čtyř největších poskytovatelských společností AB Facility, Atalian, ISS Facility a M2C.

Schůzka však měla podstatně svátečnější atmosféru, protože naše pozvání přijal náměstek ministra financí pan JUDr. Ondřej Závodský, který je mimo jiné zodpovědný za nakládání s majetkem našeho státu.

Téma diskuze tím bylo nastoleno a lze pouze konstatovat, že to byla diskuze velice zajímavá a pro obě strany určitě obohacující. Kromě odborných témat jsme se však dotkli i mnohých zajímavostí z běžného života. Neformální atmosféra, která je pro naše snídaně typická, se nesla i po celou snídani a možná i to přispělo k pocitu všech účastníků, že jsme mluvili o věcech vážných vlastně tak trochu odlehčeně.

Pan náměstek Závodský se o naší snídani vyjádřil velice pozitivně a na závěr nám nabídl, že se bude těchto našich snídaní zúčastňovat častěji (přislíbil nám účast již na další snídani 25. 3.). Současně nám doporučil, abychom pozvali pana náměstka UZSVM ing. Jana Kratochvíla, kterého o tomto též osobně bude informovat.

Vážení členové IFMA CZ, Vážení Partneři IFMA CZ a milí přátelé naší asociace zaznamenejte si ve vašich kalendářích ráno 25.3.2015 a přijďte se i Vy osobně zúčastnit příští snídaně IFMA CZ v Café Louvre na Národní třídě. Těšíme se na Vás.

 

 

Vyhledat na webu

Partner IFMA CZ - Standard

Please update your Flash Player to view content.

Partner IFMA CZ

Please update your Flash Player to view content.

Kalendář akcí

Žádné události k zobrazení

Hlavní mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Mediální partneři

Please update your Flash Player to view content.

Spolupracujeme

Please update your Flash Player to view content.